PL  EN  DEO portalu


Portal Fotograficzna galeria krajobrazów powstał w celu ukazania głównie przyrody Polski choć można jak najbardziej dodawać zdjęcia o tematyce przyrodniczej z innych zakątków świata, co niewątpliwie byłoby na pewno urozmaiceniem i ciekawostką.
Dla kogo


Członkiem tej galerii może zostać każdy kto robi zdjęcia przyrody, czyli fotografuje krajobrazy, do których można zaliczyć widoki zastanej przyrody podczas zjawisk atmosferycznych (mgły), astronomicznych (pory roku, zachody i wschody słońca).
Dla kogo nie


Na pewno nie jest to miejsce dla osób, które lubią robić setki zdjęć swoim pupilom w postaci kotków, chomików, psów. Na tym portalu zwierzęta są raczej jako element krajobrazu, rzadko jako główni bohaterowie zdjęć (np. dzięcioły ,,w akcji'' jak najbardziej mile widziane...)
Ile to kosztuje


Nic. I tak pozostanie.
Autorzy serwisu


Właściwie to tylko ja... :)

I na koniec


Bardzo zachęcam do rejestracji i podzielenia się zdjęciami, które zalegają gdzieś na dyskach Waszych komputerów, a mogą cieszyć oczy.

Kontakt:
Wszelkie uwagi proszę przesyłać na adres: redakcja[-małpka-]fotokrajobrazy.warmia.pl z tematem ,,FGK'' lub bezpośrednio przez GG 9615648.

Ostatnia aktualizacja: 6 I 2020 Przewidywana aktualizacja przed: 14 II 2020

Projekt i wykonanie: DrezynSoft

© www.fotokrajobrazy.warmia.pl 2010-2020

Wszystkie zamieszczone tutaj fotografie są własnością tylko i wyłącznie ich Autorów. Wszelka publikacja jakiegokolwiek z umieszczonych tutaj zdjęć może odbyć się jedynie za zgodą Autora danej fotografii. Wszelkie inne rozpowszechnianie tych zdjęć jest zabronione i będzie ścigane z mocy ustawy O prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Partner Autorska witryna kolejowa Partner DrezynSoft Partner Fotograficzna galeria krajobrazów Partner FotoStacyjka
Partner SelekTTor Partner Mapy Partner Edytor XML Partner Gry Partner Tłumacz Partner DSsys
Partner MojaMuzyka Partner Kanał Ostródzko-Elbląski w obiektywie <^> Partner Konwerter tekstu

Podstronę załadowano w 0.1359 sekundy.